Hakkımızda

    40 yıl önce inşaat malzemeleri satışı ile hizmet vermeye başlayan firmamız talepler doğrultusunda sektöründe büyümek için mobilya imalatına başlamıştır. İmalata başladıktan kısa bir süre sonra son teknolojik makinelerle banyo mobilyası, kabin, küvet, kapı, mobilya dekorasyon imalatı yapmaktadır.
Bugün geldiği noktada plan proje kısmında mimar ekibi ile imalat kısmında profesyonel ekiple kardeniz ve doğu anadoluda bayilikleri ile adından söz ettirmektedir.
Her zaman özverili çalışan firmamız güümü koşullarına uygun mobilya sektöründeki tüm ürünleri son teknolojik makinelerle üretmektedir. Koşulsuz müşteri mutluluğunu yaşatan firmamız satış ve servis ağıyla tüketicelere hizmet vermektedir.
Üretim bandının gün geçtikçe büyüten firmamız Linra markasıyla mobilya sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Birlikte kararlı bir şekilde A dan Z ye tüm takım arkadaşlarımız bayilerimizle en özel mobilyaları en sağlam şekilde üretip kullanıcılara ulaştırmaktayız. Evinizin gülen yüzü sloganıyla Linra mobilya bir Gürsan İnşaat kuruluşudur.

 

Vizyon

Bölgenin en değerli ve en çok tercih edilen sanayi şirketi olmak.

 

Misyon

Kaliteli ve yenilikçi ve farklı ürünler üreten, bölgede tüm ev ve iş yerlerinin mobilya ihtiyaçlarını karşılayan bir marka olmak

Duyurular & Kampanyalar

clint image

Yeni ürün kataloğumuz çıktı

Sizler için çalıştık, sizler için ürettik.

clint image

Noventa Serisi ile Banyonuzda Ferahlık Etkisi

Parlak beyaz ve parlak cappuccino renkleriyle her beğeniye hitap ediyor.

clint image

Birbirinden Şık Tezgâh Arası Seramik Ürünleri

Sadece küçük bir dokunuşla mutfağınızı değiştirmeye ne dersiniz?

İletişim formu

Siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerileri bizler için her zaman önemlidir.

Organize Sanayi Bölgesi Muhsin TERCAN Cad. No:33
Altınordu / Ordu / Türkiye

Telefon

0(452) 800 0400